WHAT´S NEW

NAUKOWE PODEJŚCIE DO KURACJI LIFTINGUJĄCEJ. Laboratoria Atache przedstawiają nową koncepcję profesjonalnego zabiegu liftingującego na twarz, stanowiącego alternatywę dla zabiegów chirurgicznych. Innowacyjna formuła oparta na kwasie hialuronowym i izoflawonach sojowych zapobiega utracie gęstości i jędrności skóry. LIFT THEARPY PROGRAM działając na strukturę skóry w naturalny sposób aktywuje i reorganizuje kolagen i elastynę.

ATACHE Scientific Cosmetic z przyjemnością prezentuje odświeżoną linię C VITAL! Laboratoria Atache, będące pionierem w zastosowaniu witaminy C w Europie, połączyły w linii C VITAL czystą witaminę C w postaci trwałej z innymi antyoksydantami i witaminami (witamina E, kwas liponowy, ekstrakt z pomarańczy) w celu naprawy skóry i zapobiegania przedwczesnym efektom starzenia.

Przeciwstarzeniowy krem ochronny do ciała, o pięknym zapachu, gwarantujący wyjątkową kontrolę opalania. Intensywnie nawilża i tonizuje skórę. Posiada silne właściwości odżywcze i regenerujące komórki, skutecznie poprawia stan skóry.Złota opalenizna, jędrna i jedwabiście gładka skóra.