Discover AtacheHistory

Wykorzystując bogate doświadczenie w branży kosmetyki profesjonalnej, jako pionier zastosowania Retinolu i witaminy C w Hiszpanii, ATACHE Scientific Cosmetic nieustannie dokłada starań w celu oferowania najlepszych rozwiązań dla profesjonalistów z branży kosmetycznej. Zawsze przy wsparciu technologicznym i naukowym grupy farmaceutycznej ASAC Pharma.

Historical Landmark

Wysoki poziom usług świadczonych klientom z branży kosmetyki profesjonalnej, rezultaty oparte na wiedzy i doświadczeniu naszych ekspertów, wyjątkowe, nowoczesne receptury oraz dbałość o jakość produktów, to wszystko tworzy naukowe podejście do kosmetyki i pielęgnacji.

1983 ATACHE Scientific Cosmetic i ASAC pharma
Grupa farmaceutyczna ASAC Pharma tworzy markę ATACHE, skoncentrowaną na oferowaniu profesjonalnych programów kosmetycznych.

1989 ATACHE A.R. RETINOL
ATACHE prezentuje pierwszy w Hiszpanii produkt z retinolem, ATACHE A.R. RETINOL, którego formuła oparta jest na bazie alkoholowej i kwasie retinowym.

1990 ATACHE S.O.D.
Prezentacja ATACHE S.O.D., pierwszej linii kosmetycznej mającej na celu zapobieganie procesom utleniania zachodzącym w skórze.

1995 C VITAL
ATACHE, jako pierwsze laboratorium w Hiszpanii wprowadza witaminę C do składu kosmetyków, stosując ją w linii C VITAL.

1995 ATACHE NA ŚWIATOWYCH RYNKACH
W roku 1995 ATACHE rozpoczyna ekspansję międzynarodową poprzez obecność na głównych branżowych imprezach targowych oraz wysyłając pierwsze partie produktów do Panamy, Ekwadoru, Maroka i Gwatemali.

2005 USA
W roku 2005 powstaje ATACHE USA Inc., co stanowi początek obecności na globalnym rynku kosmetycznym. Produkty ATACHE bazujące na najnowszych osiągnięciach naukowych są z satysfakcją stosowane przez kobiety i mężczyzn na całym świecie.

2009 POLSKA
Od 2009 roku marka ATACHE obecna jest na polskim rynku kosmetyki profesjonalnej.