LEGAL ADVICEMenciones legales

W zgodzie z obowiązującym prawem firma Sabell zachowuje wszelkie standardy poufności w zakresie przetwarzania danych osobowych pozyskiwanych poprzez stronę. Korzystanie ze strony jest równoznaczne z akceptacją standardów poufności i jednocześnie zobowiązaniem do ich przestrzegania.

Automatyczna rejestracja anonimowych informacji
Odwiedzając stronę internetową Atache oraz inne strony internetowe pewne anonimowe dane są automatycznie rejestrowane. Są to dane dotyczące rodzaju używanej przeglądarki, nazwa serwera, addres IP użyty do połączenia z siecią internetową. Takie dane w żadnym wypadku nie dają możliwości identyfikacji użytkownika.

Dane osobowe zbierane na www.atache.pl
“Dane osobowe” rozumiane są jako wszelkie dane dotyczące osoby, które pozwalają na jej identyfikację, np. imię, adres, numer telefonu lub faksu, adres e-mail oraz wszelkie inne dane pozostawione na www.atache.pl i na www.sabell.pl które identyfikują użytkownika. Dane mogą być pozostawione przez formularz kontaktowy.

Docelowe wykorzystanie danych
Jako posiadacz plików z danymi, Sabell może wykorzystywać dane osobowe zgromadzone za pośrednictwem niniejszej strony internetowej do kontaktu z użytkownikiem, w szczególności do przedstawiania ofert handlowych, informowania o promocjach, szkoleniach, nowościach itp. Każda osoba podając dane wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez firmę Sabell w powyższym zakresie zgodnie z art. 23 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.